Příjezd do Kempu u Jezera

Autem

Od Mikulova -cca 12 km

Směřovat na Brno a po přejezdu vodních nádrží odbočit k Aqualandu,poté na kruhovém objezdu první odbočka směr Pasohlávky dále po cca 800 m odbočit doleva(pozor neodbočovat na Autokemp Merkur) ale až v zatáčce na horizontu-označeno směrovou tabulí Kemp u Jezera.Pak přijedete k lesíku,zde doleva a po cca 400 m přijedete k recepci Kemp u Jezera.

Od Brna-cca 30km

Směr Wien dále podle směrových tabulí na autokemp (ATC Merkur Pasohlávky). Odbočka u hlavní silnice I/52 na autokemp a aqualand Moravia (projedete kolem kapličky), dále přes kruhový objezd první odbočkou směrem na Pasohlávky a po cca 800 m je odbočení doleva(pozor neodbočovat na první odbočce vlevo na Autokemp Merkur) ale až v zatáčce na horizontu-označeno  směrovou tabulí Kemp u Jezera.Poté u lesíka se dáte doleva a po 400 m přijedete k recepci Kemp u Jezera.

Od Pasohlávek

Podle směrových cedulí na autokemp (ATC Merkur Pasohlávky) a Aquapark, vyjedete z obce a pojedete cca 800 m a odbočíte doprava -označeno směrovou tabulí Kemp u Jezera.U lesíka se dáte doleva a po 400 m  přijedete k recepci Kemp u Jezera.

Autobusem

Na zastávku Pasohlávky, u kostela

Poté cca 1 km pěšky směrem na autokemp ATC Merkur Pasohlávky a pak se dáte vpravo dle směrové tabule Kemp u Jezera.Nejkratší cesta je z Pasohlávek směrem na ATC Merkur kolem vody až k recepci Kemp u Jezera.

Na zastávku Pasohlávky, AQUALAND MORAVIA

Poté pěšky na kulaták u Aqualandu dále směr Pasohlávky a po cca 800 m v zatáčce na horizontu se dáte doleva podle směrové tabule Kemp u Jezera.U lesíka se dáte doleva a po 400 m přijdete k recepci Kemp u Jezera,kde se přihlásíte.

Mapa


Plán kempu