Upozorňujeme, že v souvislosti s vydaným mimořádným opatřením bude s největší pravděpodobností otevření kempu 1.4.2020 posunuto. Dle vývoje SARS CoV-2 Vás budeme o této skutečnosti informovat koncem března.

Příjezd do Kempu u Jezera

Autem

Od Brna a Mikulova

Podle směrových cedulí na autokemp (ATC Merkur Pasohlávky). Odbočka u hlavní silnice I/52 na autokemp a aquapark (projedete kolem kapličky), dále přes kruhový objezd první odbočkou směrem na autokemp a obec Pasohlávky a po cca 800 m v zatáčce na horizontu je odbočení doleva -označeno směrovou tabulí Kemp u Jezera.Poté u lesíka se dáte doleva a po 400 m přijedete k recepci Kemp u Jezera.

Od Pasohlávek

Podle směrových cedulí na autokemp (ATC Merkur Pasohlávky) a aquapark, vyjedete z obce a pojedete cca 800 m a odbočíte doprava -označeno směrovou tabulí Kemp u Jezera.U lesíka se dáte doleva a po 400 m  přijedete k recepci Kemp u Jezera a zde se přihlásíte.

car2-200x200
bus-200x200

Autobusem

Na zastávku Pasohlávky, u kostela

Poté cca 1 km pěšky směrem na autokemp ATC Merkur Pasohlávky a pak se dáte vpravo dle směrové tabule Kemp u Jezera.Nejkratší cesta je z Pasohlávek směrem na ATC Merkur kolem vody až k recepci Kemp u Jezera.

Na zastávku Pasohlávky, AQUALAND MORAVIA

Poté pěšky na kulaták u Aqualandu dále směr Pasohlávky a po cca 800 m v zatáčce na horizontu se dáte doleva podle směrové tabule Kemp u Jezera.U lesíka se dáte doleva a po 400 m přijdete k recepci Kemp u Jezera,kde se přihlásíte.

Mapa