Volný čas

KEMP U JEZERA se nachází v jedné z nejteplejších oblastí České republiky a proto je zde mnoho způsobů, jak můžete využít svůj volný čas v denních i nočních hodinách.

Sportování

V autokempu ATC Merkur můžete využít mnoho sportovních zařízení. Pro milovníky Windsurfingu je zde velká vodní plocha. Pro ty, kteří se na prkno chystají stoupnout poprvé, jsou zde k dispozici zkušení instruktoři. Pro milovníky zážitků je k využití na velké laguně vodní vlek. Během dne si pro lenošení na vodě můžete půjčit šlapadlo nebo loďku. Pro více aktivní lidi jsou zde k dispozici tenisové kurty, minigolf, hřiště na plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, tobogán a plno dalších možností.

w6-350x220
DSC0365-350x220
Koupání
  1. Horní Novomlýnská nádrž
  2. Malá a velká laguna s pozvolna klesajícími písčitými a travnatými plážemi
  3. Aquapark AQUALAND MORAVIA
  4. Mikulov – denně otevřené koupaliště
  5. Hustopeče – denně otevřené koupaliště
  6. Laa an der Thaya (Rakousko) – termální koupaliště Therme Laa
Cykloturistika

Celá jižní Morava je protkána obrovským množstvím cyklotras, a naučných a vinařských stezek. Mezi nejznámější patří tzv. Jantarová stezka, vedoucí z Brna až do Vídně. Taktéž je zde k využití okruh kolem Novomlýnských nádrží.

cyklo-350x220
Red-grape-in-vineyards-at-sunset-in-autumn-harvest.-Ripe-grapes-in-fall.-350x220
Vinařství

Znamenitá vína místních i okolních vinařů jsou všem na dosah ruky v mnoha vinných sklípcích, které mají svá vrátka otevřená všude tam, kde je na dohled vinohrad. K vínu kromě cimbálové muziky a lidových písniček patří také dobré moravské jídlo a o to v těchto sklípcích není nouze!!!

Rybaření

Pro rybáře je zde k dispozici velká vodní plocha Novomlýnských nádrží, kde můžete celé dny lenošit a chytat ryby.

Fishing-for-Pike-from-a-Canoe-350x220
Cirkus-Mušov-350x220
Noční život

Pro ty, kteří žijí i v noci je zde také co nabídnout. O letních prázdninách je každý den v autokempu ATC Merkur promítání v letním kině, v blízkosti autokempu je denně otevřena diskotéka Circus Mušov, a o víkendech si můžete jít zatancovat – hraje zde živá hudba.

Pro děti

I pro děti je v průběhu léta nachystáno v autokempu ATC Merkur velké množství aktivit jako např. skákací hrad, programy pro děti, projížďka parníkem a další.

děti-350x220

Zkrátka…každý si zde najde své…!